Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

Sevgiyle, şefkatle, merhametle cana can katmak için fedakarca mesleğini icra eden kıymetli Hülya Hocam tıp bayramınız kutlu olsun iyi ki varsınız.

Göknur Eren

 

Sevgili Hülya Hocam, Tıp Bayramınızı kutluyorum. Hekimlerimizin maruz kaldığı muameleyi görmek ülkenin gidişatına dair bizi umutsuzluğa itse de, sizin gibi kıymetli ve özellikle başarılı kadın hekimlerin varlığı insana umut veriyor  İyi ki varsınız!

Betül Çimen

 

Dünyanın en güzel kalpli ve yüzlü doktoru, annesi, ablası tıp bayramınız kutlu olsun, iyi ki varsınız

Gaye Körpeağaç

 

Sayın hocam 14 Mart tıp bayramınızı en içten ve kalbi duygularımla kutluyor sağlık sıhhat ve esenlikler diliyorum. Zor süreçten geçtiğimiz salgın döneminde bizlerden merhametini metanetini esirgemeyen büyük bir özveri ile çalışan siz değerli sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyor, ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün beni türk hekimlerine emanet ediniz sözüne binayen kendimi ve tüm hastaları siz değerli hekimlerimize Emanet Ediyor siz değerli hekimlerimizide Rabbime emanet ediyor saygı sevgi ve muhabbet ile selamlıyorum.

Murat Cin

 

Tıp bayramı var bir de Hülya Dede tıp bayramı var olmalı. Sizin kadar iyi heeer şeyi anlayışla karşılayan ve neredeyse anne kadar içten dinleyip ilgilenen bir doktor daha görmedim iyi ki varsınız Hülya hanım kocaman sevgiler.

İrem Tulgan

 

Hülya Hocam sizin ve eşinizin 14 Mart Tıp Bayramınızı kutluyorum. Yolunuz hep açık ve başarılarla dolsun. Hayatımdaki yerinize paha biçilemez. Bu kutsal mesleği layıkıyla yapan, biricik doktorum, sizi en kalbi duygularımla kucaklıyor ve ALla’a emanet ediyorum.

Özden Tansel

 

Yaşadığım bu süreçte Hülya hocamla ilerlediğim için çok mutluyum mesleki başarısı ve rahatlatıcı kişiliği ile çok rahat bir hamilelik dönemi yaşıyorum ve her geçen gün ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anlıyorum iyi ki varsınız hocam siz hep bizlerle olun.

Aysu Altınkaya

 

Tanıdığım en güler yüzlü ve profesyonel kadın doğum doktoru, tedavi sürecinde her türlü sorumu cevaplayıp süreci olabildiğince kolay geçirmemi sağladı. Doğru teşhis ve tedavi yaklaşımı sayesinde çok kısa zamanda sağlığıma kavuştum. Doktorum iyi ki varsınız.

Hazal Uluğ

 

Öncelikle doktorum bana telefon kadar yakın ve telefondaki enerjisi bile yüzümü güldürmeye yetiyor. Her soruma sabırla cevap veren içten ve samimi… Şimdiye kadar tanıdığım en yardımsever doktor diyebilirim. Evlat sahibi olmak isteyen herkes mutlaka ona başvurmalı.

Neslihan Çoban